درباره ما

گروه تکنوا در زمینه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری از سال 1385 فعالیت هایش را به صورت محدود آغاز نمود ، مشارکت در راه اندازی پروژه های بزرگی چون نمایشگاه مجازی محیط زیست شهری ، شبکه مجازی کوهنوردان و باشگاه های مجازی از جمله فعالیت های گروه بوده است ، طراحی لوح فشرده جند رسانه ای و گزارشات تعاملی برای شهرداری تهران و سازمان های خصوصی و دولتی متعددی صورت پذیرفت .
هم اکنون تکنوا بر توسعه فعالیت های خود در زمینه آموزش و پژوهش فناوری اطلاعات تمرکز دارد همچنین میکوشیم سبد محصولات خود را توسعه دهیم . محصولات و خدمات آموزشی در راستای هدف تکنوا برای ارائه خدمات نوین و موثر جهت  بهره برداری بهتر از دانش و اطلاعات روزانه ماست . 
ما در تکنوا برای توسعه محصولات و ارائه خدمات خود همواره بر سه اصلی سادگی ، مفید بودن و خلاقیت جهت ایجاد ارزشی واقعی تاکید داریم ، ساده نمودن فرآیند های پیچیده و ارائه خدمات برای بکار گیری ارزش آفرین از جمله چالش های اصلی ماست . ما در کوشش هستیم محصولاتی مناسب را مطابق با نیاز جامعه فارسی زبان ارائه کنیم که در سطح کیفی خدمات جهانی بوده و بخشی هر چند کوچک از شکاف میان خدمات فناوری اطلاعات در جهان و ایران را پوشش دهیم .