مدیریت یادداشت ها با Evernote

Evernote مجموعه ای از نرم افزار ها برای یادداشت برداری و مدیریت آنها است ، این نرم افزار به شما امکان میدهد به سادگی اطلاعات را از دنیای اطرافتان ذخیره کنید و در هر کجا از طریق اینترنت به آنها دسترسی داشته باشید ، میتوانید Evernote را بر روی اندروید ، آیفون ، آیپد ، بلک بری ، ویندوز و مک نصب کنید .

هر یادداشت میتواند شامل ، تصویر ، صدای ضبط شده ، طرح های ترسیم شده ، صفحات وب ، فایل های ضمیمه و اطلاعات جغرافیایی باشد ، این یادداشت ها در سرور های Evernote به شکلی ایمن ذخیره میشوند ، در نسخه رایگان شما به 60 مگابایت فضای ماهیانه برای ذخیره سازی آنلاین یادداشت هایتان دسترسی دارید

ذخیره آنلاین بادداشت ها به شما امکان میدهد در تمامی گجت های خود به آنها دسترسی داشته باشید و یا اینکه یادداشت هایتان  را بادوستانتان به اشتراک بگذارید و شاید از آنها برای مدیریت یک پروژه به صورت آنلاین استفاده کنید. 

میتوانید در جلسات کاری از Evernote برای ذخیره اطلاعات مهم استفاده کنید ، افرادی را که ملاقات میکنید به سادگی به یاد داشته باشید و از طریق Linkedin پروفایل آنها را مشاهده کنید . 

تمامی این امکانات و یک رابط کاربری بسیار عالی ، Evernote را به جایگزینی عالی برای یادداشت برداری کاغذی و روش های دیگر تبدیل میکند  . میتوانید آموزش استفاده از این نرم افزار را در http://evernote.com/getting_started بخوانید و یا آن را در http://evernote.com/evernote/ دانلود کنید .

دسته بندی مقاله: 

افزودن نظر جدید

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
تصویر امنیتی
آنچه در تصویر می بینید را وارد کنید ، این آزمونی است که به ربات های نرم افزاری اجازه ارسال اطلاعات غیر معتبر نمیدهد.
Image CAPTCHA
کاراکتر هایی که در تصویر میبینید را وارد نمایید.