آموزش

ما در تکنوا معتقدیم که قدرت دانش در اشتراک گذاری آن است ، سهیم شدن در دانش موجب رشد و بالندگی است ، ما به شدت به فرهنگ نرم افزار آزاد و بازمتن پایبندیم و در جهت اشتراک دانشمان و یادگیری دانشی جدید همواره می کوشیم. بزودی میتوانید در دوره های آنلاین ما به صورت رایگان شرکت کنید و یا اینکه در دوره های نیمه مجازی ما با هزینه ای اندک مهارت های خود را به صورت عملی توسعه دهید.

 

 

مقالات

مدیریت یادداشت ها با Evernote

Evernote مجموعه ای از نرم افزار ها برای یادداشت برداری و مدیریت آنها است ، این نرم افزار به شما امکان میدهد به سادگی اطلاعات را از دنیای اطرافتان ذخیره کنید و در هر کجا از طریق اینترنت به آنها دسترسی داشته باشید ، میتوانید Evernote را بر روی اندروید ، آیفون ، آیپد ، بلک بری ، ویندوز و مک نصب کنید .

با اسکرول موس در فیسبوک خداحافظی کنید.

میزان زمانی که کاربران در فیسبوک صرف میکنند بیشتر از زمان صرف شده در گوگل است . هر روز ما زمانی را برای اسکرول موس و یا ترک پد لپتاپ برای مشاهده بروز رسانی های دوستانمان در فیسبوک اختصاص میدهیم . اما آیا روشی بهتر برای مشاهده این بروز رسانی ها وجود ندارد ؟

چگونه تایم لاین فیسبوک خود را جستجو کنید.

جامعه کاربران ایرانی در فیسبوک رشد خوبی داشته است ، خیلی از ما به صورت مداوم اتفاقات روزانه زندگیمان را در این شبکه اجتماعی ثبت میکنیم و با دوستان خود به اشتراک میگذاریم ، از عمر این شبکه اجتماعی به اندازه ای گذشته که اکنون ممکن است بخش مستند بزرگی از زندگی شما را در بر داشته باشد .

21 تاثیر مخاطبان شما بر طراحی سایتتان

اگر نگاهی به وب سایت های اطرافتان که خوب طراحی شده اند و تاثیر گذار هستند بیاندازید ، خواهید دید که مخاطبان آن سایت تاثیر بسزایی در طراحی آن داشته اند . مخاطبان متفاوت انواع متفاوتی از سایت ها را بر میگزینند و نیاز های متفاوتی نیز دارند .
در این مقاله من نگاهی خواهم داشت به تعدادی از تاثیرات مخاطبان بر طراحی یک وب سایت ، بدون هیچ ترتیب خاصی . اینها  تعدادی از تاثیرات هستند و نه همه آنها .

1- رنگ ها

تشخیص مرورگر های قدیمی و پیام بروزرسانی

مرورگر های قدیمی نه تنها مشکلات امنیتی فراوانی را برای کاربران ایجاد  میکنند و تجربه وب گردی آنها را محدود مینمایند  همچنین موجب محدودیت های بسیاری برای طراحان وب میشوند و هزینه توسعه نرم افزار های سازگار با نسخه های قدیمی را به شدت افزایش میدهند . محدودیت های این مرورگر ها موجب شده تا حتی وب سایت های بزرگی مانند گوگل نیز از پشتیبانی آنها صرف نظر کنند و به کاربران پیشنهاد بروزرسانی مرورگر خود را دهند .

صفحه‌ها