خدمات

طراحی وب سایت

وب سایت شما رابط مستقیم شما با مخاطبان و مشتریان تان است ، طراحی وب سایت خود را جدی بگیرید و از کیفیت بالای آن مطمئن شوید ،تکنوا، در  طراحی وب سایتی مطابق با استاندارد های جهانی و یا مشاوره جهت بهبود وب سایت فعلی، شما را یاری میدهد، طراحی وب سایت فعالیتی منحصر بفرد است ، طراحی ظاهری وب سایت (تم یا قالب) متناسب با نیاز شما به صورت اختصاصی صورت میپذیرد ، ما سیستم مدیریت محتوای قدرتمند را همراه با پشتیبانی حرفه ای در اختیار شما قرار میدهیم . برای اشنایی بیشتر با خدمات طراحی وب به صفحه اختصاصی طراحی وب مراجعه کنید.

 

طراحی مالتی مدیا

 مالتی مدیا با بهره گیری از رسانه های دیداری و شنیداری و تعاملات هوشمند میتواند تجربه ای خاص و گیرا را برای مخاطبان شما فراهم کند ، سی دی مالتی مدیا میتواند برای تبلیغات ، آموزش و یا ارائه نرم افزارهای تعاملی مورد استفاده قرار گیرد ، امکان اتصال به اینترنت از طریق لوح فشرده و همچنین ایجاد تعاملات هوشمند از جمله توانایی های گروه طراحی مالتی مدیا تکنوا است . برای اطلاعات بیشتر به صفحه طراحی مولتی مدیا مراجعه کنید.

 

ابزارهای مدیریت دانش

با بهره گیری از ابزار هایی ساده و کاربردی، جریان دانش در سازمان خود را بهتر و موثرتر مدیریت کنید، دانش مورد نیاز در زمان مناسب مزیت رقابتی مهمی است، ما با ارائه ابزارهایی یکپارچه با وب سایت شما، این امکان را برای شما فراهم میکنیم تا نسبت به رقبایتان بهینه تر عمل کنید. سیستم های مدیریت دانش میتوانند به عنوان بستری جهت همکاری های مجازی بهره وری سازمان شما را افزایش دهند و مرزهای جغرافیایی و محدودیت های زمانی را کمرنگ کنند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه مدیریت دانش مراجعه کنید.

 

اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار

بسیاری از فرآیند های کسب و کار میتوانند با بهره گیری از اتوماسیون(خودکارسازی)، بهینه تر و سریع تر اجرا شوند، با استفاده از سیستم های اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار(یا اتوماسیون اداری) کیفیت خدمات دهی افزایش یافته و میزان خطا ها به طور چشم گیری کاهش می یابد، همچنین پشتیبانی از مشتریان و خدمات دهی به آنان بهبود میابد.برای اطلاعات بیشتر به صفحه اتوماسیون فرآیندهای کسب و کار مراجعه نمایید. 

 

مشاوره باز متن

نرم افزار های بازمتن از چند جهت برای شما گزینه ای مناسب هستند، اول کیفیت این نرم افزارها در مقایسه با بسیاری از  نمونه های تجاری مشابه به علت معماری باز آنها بالاتر است، دوم از امنیت بیشتری برخوردارند، سوم انعطاف بیشتری دارند و در نهایت موجب صرفه جویی در زمان و هزینه اجرای پروژه میگردند. علاوه بر این بسیاری از این نرم افزار ها پیرو فلسفه دفاع از آزادی توسعه یافته اند و فراتر از نگاه فنی، رویکردی فلسفی نیز دارند. ما در تکنوا میتوانیم  نرم افزار های بازمتن مورد نیازتان را به شما معرفی کنیم و در بکار گیری آنها شما را یاری دهیم.برای اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره بازمتن مراجعه کنید.

 

  محصولات و خدمات آزمایشی تکنوا (این محصولات و خدمات به صورت آزمایشی ارائه میگردند) :