مشاوره بازمتن

متن‌باز، منبع‌باز یا بازمتن (open source)، به شیوه‌های تولید و توسعه که دسترسی به کد منبع محصول نهایی را فراهم سازد، اشاره دارد. درحالی‌که برخی متن‌باز را یک فلسفه در نظر می‌گیرند، دیگران آن را روش عملگرایانه می‌دانند.در صورتی که باز متن را از دید فلسفی بنگریم واژه نرم افزار آزاد (Free Software) درک صحیح تری از این نگاه فلسفی به ما ارائه میدهد، آزادی در نیای نرم افزار.

از سوی دیگر نرم افزار باز متن یا آزاد نوعی شیوه توسعه نیز به حساب می آید که موجب توسعه نرم افزار هایی با کیفیت و قابل رقابت در سطح جهانی میشوند، امروزه نرم افزارهای آزاد در بسیاری از فعالیت های تجاری و غیر تجاری با موفقیت به کار گرفته میشوند که نه تنها در مقابل نسخه های تجاری مشابه کمبودی ندارند بلکه به علت معماری باز و توسعه پذیر خود انعطاف و ثبات بیشتری فراهم می سازند.

نرم افزار های بازمتن بسیار قدرتمند در زمینه های مختلف از جمله سیستم های مدیریت پروژه، سیستم های مدیریت محتوا، سیستم های پردازش گرافیکی، سیستم های مدیریت ارتباط با مشتریان، انجمن های گفتگوی اینترنتی، بستر های توسعه نرم افزار، سیستم های عامل، سیستم های پردازش گرافیکی، سیستم های چند رسانه ای، سیستم وبلاگ نویسی، سیستم های مدیریت اطلاعات سازمانی  و بسیاری زمینه های دیگر وجود دارند که میتوانند مزیت های فراوانی با حداقل هزینه برای شما فراهم سازند.

برای اجرای پروژه خود مبتنی بر پلتفرم های آزاد با ما تماس بگیرید، ما به صورت رایگان بهترین ابزار های بازمتن متناسب با نیازتان را به شما معرفی میکنیم و جهت بهره گیری عملی و موثر از این ابزار ها یاریتان می دهیم.