طراحی وب سایت در تهران و کرج

تعداد کاربران شبکه اینترنت هم اکنون بیش از 2 میلیارد نفر تقریبا 35 درصد از کل جمعیت زمین را شامل میشود ، با نگاهی به رشد سریع این فناوری و  افزایش نفوذ آن در زندگی و تجارت امروز ما ، بخوبی میتوان موج تغییرات آتی و فرصت های بیشمار پیش رو را مشاهده نمود . حضور در فضای مجازی و داشتن وب سایت اکنون یک ضرورت است . وب پر از تکاپو است و حضوری حرفه ای و متناسب با برند و شخصیت تجاری شما اهمیتی بسزا دارد، وب سایت شما میتواند بخش مهمی از کسب و کار شما باشد، ما تلاش میکنیم تا پتانسیل های فناوری وب را برای بهبود فضای کسب و کار شما به خدمت بگیریم، با ما تماس بگیرید تا از خدمات حرفه ای و بروز طراحی وب بهره مند شوید.

فناوری های مورد استفاده در طراحی وب سایت:

 ما با توجه به نیاز پروژه، فناوری مناسب و بروز را جهت طراحی صفحات وب سایت شما به کار میگیریم  ، در پروژه های پیچیده و خاص ، طراحی وب سایت با ASP.NET و سکوی نرم افزاری ویندوز و بانک اطلاعاتی SQL SERVER و یا با استفاده از چارچوب Symfony ، بانک اطلاعات MySQL و سکوی لینوکس توسعه یافته و برنامه نویسی اختصاصی صورت میپذیرد و پروژه های متوسط و عمومی  با استفاده از انتشار مدیریت محتوای اسپیکا طراحی و راه اندازی میشود ، اسپیکا انتشاری از  چارچوب مدیریت محتوای دروپال است و طراحی وب سایت با دروپال صورت میپذیرد ، میتوانید امکانات کامل سیستم مدیریت محتوای اسپیکا را در زیر مشاهده کنید .

پویایی و بروز بودن خدمات طراحی صفحات وب :

طراحی وب، بسیار پویا بوده و شیوه های طراحی به سرعت در حال تغییر هستند، امروزه طراحی وب سایت واکنشی(ریسپونسیو یا Responsive)، بهره گیری از امکانات HTML5 و CSS 3، استفاده از کتابخانه های جاوا اسکریپت مانند jQuery و طراحی وب سایت برای موبایل ها و تبلت ها از جمله تکنیک های مورد استفاده هستند. طراحی وب سایت ها امروزه در سطوح بالایی داینامیک و قابل مدیریت توسط کاربران غیرحرفه ای هستند و با توجه به توسعه کاربرد شبکه های اجتماعی، یکپارچگی با این شبکه ها و استفاده از ابزار های مرتبط با آنها متداول است، همچنین تلاش میشود تا رابط های کاربری در حد امکان ساده باشند.

هزینه طراحی وب سایت در بازار ایران:

هزینه و تعرفه طراحی وب سایت و  پشتیبانی حرفه ای وب سایت با توجه به عدم وجود مراجع معتبر قیمت گذاری و تعیین کیفیت در حال حاضر بسیار متغیر بوده و نیاز به دقت نظر و تحقیق دارد، با توجه به پیچیدگی ارائه خدمات طراحی سایت و پنهان بودن بخش عظیمی از پروژه از دید کارفرما و همچنین عدم ارائه خدمات پشتیبانی و ارائه محصولات و خدمات یکبار مصرف، امکان ارائه خدمات بی ارزش با هزینه هایی به ظاهر اندک وجود دارد.ما در تکنوا بر کیفیت اجرای پروژه ها تاکید داریم، کلیه نرم افزار ها در طول دوره پشتیبانی به صورت مرتبط بروز رسانی میشوند و ما همواره پاسخگوی نیاز های آتی و مشکلات احتمالی شما هستیم. هزینه طراحی سایت شما کاملا به نیاز های شما وابسته است، برای برآورد پروژه خود با ما تماس بگیرید.

طراحی استاتیک،داینامیک و فول فلش:

در بازار ایران با این سه عنوان بسیار برخورد خواهید کرد، در طراحی وب سایت استاتیک یا ایستا شما امکان مدیریت محتوای وب سایت خود را به صورت آنلاین نخواهید داشت و محتوای سایت تنها توسط طراح، قابل بروز رسانی است، در حالی که در طراحی وب سایت داینامیک و یا پویا شما میتوانید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد سایت شده و محتوای جدید به سایت ارسال کنید و یا محتوای قدیمی را بروزرسانی نمایید، در حال حاضر طراحی ایستای وب سایت به علت محدودیت هایش کمتر صورت میپذیرد.طراحی پویا مزایای بسیاری جهت ارتباط دو طرفه آنلاین با مخاطبانتان را فراهم میسازد. طراحی وب سایت فول فلش به وب سایتی گفته میشود که کاملا توسط نرم افزار فلش (Adobe Flash) طراحی شده باشد که با توجه به عدم پشتیبانی بسیاری از دستگاه های موبایل و تبلت ها در حال حاضر کمتر از آن استقبال میشود.

انواع وب سایت های قابل طراحی:

وب سایت واژه ای است که به تعدادی از صفحات وب مرتبط که از طریق آدرس دامنه خاص (مثلا google.com) قابل دسترسی است اطلاق میشود، آنچه باید در نظر داشت عام بودن این واژه و وسعت کاربرد آن است، وب سایتی با چند صفحه از اطلاعات شخصی تا وب سایتی مانند گوگل یا فیسبوک با میلیون ها صفحه اطلاعاتی و عملکرد های بسیار پیچیده و هوشمند. وب سایت ها در زمینه ها و کاربرد های مختلف قابل پیاده سازی هستند، ما در تکنوا آماده ارائه خدمات در زمینه های زیر هستیم:

سفارش آنلاین :

برای طراحی وب سایت و داشتن وب سایت زیبا و طراحی سایت ساده تا حرفه ای  با ما تماس بگیرید  و یا فرم سفارش آنلاین را تکمیل و ارسال کنید تا در اسرع وقت همکاران ما در بخش مشاوره شرکت طراحی وب تکنوا با شما تماس بگیرند .

 

سیستم مدیریت محتوا اسپیکا

اسپیکا یک سیستم مدیریت محتوا مبتنی بر چارچوب مدریت محتوای دروپال است ،  دروپال قدرت و انعطاف پذیری بالایی دارد و اسپیکا با بهره گیری از این هسته قدرتمند تمام آنچه شما برای راه اندازی و مدیریت وب سایت و یا وب پورتال خود نیازمندید به شما ارائه میدهد .

ما با نیاز سنجی و تکیه بر تجربه چندین ساله خود در بهره گیری از چارچوب دروپال برای طراحی وب سایت های فارسی زبان ، انتشار اسپیکا را به صورت بومی بهینه نموده ایم و پشتیبانی حرفه ای ما همواره پاسخ گوی نیاز های آتی شما خواهد بود . اسپیکا کاملا قابل توسعه بوده و با بهره گیری از سیستم مدیریت تغییرات ما ،  تغییرات آتی برای وب سایت شما با  حداقل هزینه و صرف زمان صورت میپذیرد ، سیستم مدیریتی بسیار قدرتمند و قابل انعطاف بوده و شما کنترل کامل بر وب سایت خود خواهید داشت.

اسپیکا برای پاسخ گویی به ترافیک های سنگین بهینه شده است و میتواند به خوبی با حداقل نیاز های سخت افزاری درخواست ها را پردازش نماید. کلیه پروژه های تکنوا با استفاده از انتشار اسپیکا طراحی و نگهداری میشوند .

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید فایل های زیر را مشاهده نمایید :